Yeni Sayfa 1

Bu alan Reklam alanıdır

 
Hakkımızda

"Önce Güven"

Gayrimenkul sektörünün ihtiyaç duyduğu profosyenel danışmanlık hizmetlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak amacıyla J EMLAK olarak çalışmalarımıza başladık.

Kuruluşumuzdan itibaren Koşulsuz Müşreti Memmuniyeti ilkesinden ödün vermeden kendi alanında uzmanlaşmış perofosyenellerden oluşan ve gelişen iş hacmimiz oranında hızla büyüyen ekibimizle her türlü gayrimenkul ihtiyacınızı karşılamak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Geniş ürün yelpazemizle konut,ofis,arsa ve diğer yatırım araçlarına ait taleplerinize cevap vermenin yanı sıra gayrimenkul alım sürecinde ihtiyac duyabileceğiniz meli ve hukuksal danışmanlı hizmetleride sağlamaktayız.

Sahip olduğunuz mülklerinizi Doğru Zaman, Doğru Fiyat ve Doğru Pazarlama tekniklerini kullanarak maksimum gelir elde edebileceğiniz şekilde potansiyel alıcılarla buluşturmakta, satış öncesi ve sonrasında verdiğimiz hizmetler aracılığı ile de hızlı ve sorunsuz bir satış sürecini gerçekleştirmekteyiz. 

Verdiğimiz hizmetlerin karşılığında gerek basından, gerekse siz değerli müşterilerimizden gelen taktirlerin onurunu yaşayarak, sizlerden aldığımız güçle hep daha iyiye ulaşmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Misyonumuz; Kusursuz ve profosyonel bir yaklaşımla sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktır.

Amacımız; En Yüksek değerde, en iyi şartlarda , en kısa sürede, gayrimenkullerinizi değerinde nakite çevirmek.

 

 

Copyright © 2012 fffffffffffffff

Teknik: Espower Bilisim  
|   Hakkımızda   |   İletişim

   

İletişim Bilgilerimiz
Yılmazlar Mah.Piyaleoğlu Cad.No:225/c Turgutlu/Manisa
Telefon:0 533 4774627 - 0 236 3141545
turgutlu kiralık ev turgutlu satılık ev turgutlu satılık dükkan turgutlu kiralık dubleks ev turgutlu satılık dubleks ev turgutlu devren satılık dükkan turgutlu kilarık evler turgutlu satılık arsa turgutlu satılık dükkan